O FIRMIE

SERWIS 24H

O Nas

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, instalacji, wdrażania, serwisowania i naprawy zaawansowanych systemów chłodniczych, klimatyzacji oraz wentylacji.

Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam świadczyć dla Państwa usługi na wysokim poziomie. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty m.in. certyfikat F-gazowy, zarówno personalny jak i firmowy.Świadczymy usługi montażowe, serwisowe i doradcze z zakresu użytkowania i konserwacji sprzętu.

Dysponujemy wykwalifikowaną załogą techniczną i serwisową oraz własnym sprzętem.Współpracujemy z Fundacją Prozon w zakresie utylizacji czynników chłodniczych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta realizujemy wyceny klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa u klienta. Dzięki temu otrzymacie Państwo fachowe doradztwo (czasem zmianę koncepcji) oraz zoptymalizowane koszty przedsięwzięcia.Wystarczy skorzystać z kilku możliwości kontaktu: telefonicznie, pocztę e-mail, bądź przez stronę www – formularz kontaktowy.

Cele które sobie stawamy

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów i utrzymanie doskonałych relacji już od początku współpracy. 

Jesteśmy w stosunku do siebie bardzo wymagający przez co ciągle się rozwijamy. Pozwala nam to funkcjonować w dynamicznym środowisku i szybko reagować w każdej sytuacji.

Dlaczego my

Liczba obsługiwanych firm
30
Scroll to Top