Wentylacja - klimatyzacja

SERWIS 24H

klimatyzacja - wentylacja - Bydgoszcz -

Już od ponad kilku lat dbamy o komfort naszych Klientów proponując im najnowsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji.

Pomożemy dobrać optymalne rozwiązania do Państwa potrzeb, biorąc pod uwagę wielkości pomieszczeń ich sposób użytkowania, ilość osób przebywających wewnątrz oraz możliwości instalacyjne.

Wykonujemy montaż klimatyzacji typu Split, Multi Split, VRF wraz z autoryzacją dla większości producentów, Hisense, Rotenso, Hyundai, Samsung, LG w domach, mieszkaniach prywatnych, biurach, sklepach oraz zakładach przemysłowych i produkcyjnych.

Nasze realizacje są zawsze wykonywane kompleksowo: od doboru urządzeń przez ich dostawę po montaż, uruchomienie i okresowe przeglądy.

Oferowane przez nas urządzenia produkowane są w oparciu o najnowsze technologie, dzięki którym zużywają możliwie najmniej energii, generują możliwie najmniej hałasu

20181029_161957

klimatyzacja - wentylacja - Bydgoszcz -

Urządzenia klimatyzacyjne oprócz głównej funkcji jaką jest chłodzenie czy ogrzewanie muszą się także podobać jeśli chodzi o wygląd czy kolor jednostki wewnętrznej. Wybierając spośród modeli oferowanych przez nas urządzeń na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie jeśli chodzi o wzornictwo. Staramy się, aby każdy nasz klient był nie tylko zadowolony z funkcjonalności zakupionych u nas urządzeń ale także z ich wyglądu oraz dopasowania do pomieszczenia w którym zostało zamontowane.

 

Dbamy o to, aby nasze rozwiązania, znacznie poprawiły komfort użytkowania danego pomieszczenia.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją usług na najwyższym poziomie.

 

Firma Termo-Chłód zapewnia profesjonalne doradztwo także w zakresie wentylacji. Doradzimy jakie urządzenia wybrać do konkretnego projektu i założeń.

Dostarczymy oraz wykonamy montaż wraz z uruchomieniem systemów wentylacji w oparciu o już gotowy projekt danej inwestycji. 

20181114_141618
Scroll to Top